Ikon för att stänga

Medarbetare

Kontaktuppgifter till Örebro City Golf CC medarbetare.

Medarbetare

Jonny Lindström

Klubbchef/VD
jonny.lindstrom@orebrogolf.se
0708-58 49 76, 019-766 77 82

Jenni Sterner

Verksamhetschef golfverksamhet
jenni.sterner@orebrogolf.se
019-766 77 92

Stefan Hansson

Head greenkeeper Mosjö
stefan.hansson@orebrogolf.se
019-766 77 83

Thomas Bergström

Head greenkeeper Gustavsvik
thomas.bergstrom@orebrogolf.se
019-766 77 85

Inga-Lill Zakariasen

Ekonomiansvarig
inga-lill.zakariasen@orebrogolf.se
019-766 77 91

Therese Donnerhed

Kansli Mosjö & café Mosjö
therese.donnerhed@orebrogolf.se
019-766 77 81

Susanne Ljungblad

Kansli Gustavsvik
susanne.ljungblad@orebrogolf.se
019-766 77 89

Maria Lundström

Administratör/Ekonomiassistent
maria.lundstrom@orebrogolf.se
019-766 77 78

Michaell Lundström

PGA Tränare, företagsförsäljning, sponsring
micke.lundstrom@orebrogolf.se
070-657 92 29

Martin Sterner

PGA Tränare
martin.sterner@orebrogolf.se
070-542 86 72

Viktor Williamson

Qualified Trainee
viktor.williamson@orebrogolf.se
076-823 00 18

Johan Tuovinen

Mekaniker
johan.tuovinen@orebrogolf.se
019-766 77 90

Anders Persson

Fastighetsansvarig
anders.persson@orebrogolf.se
019-766 77 96

Mattias Mattson Djos

Anette Sundell

Fastighet Mosjö


Nils Wickman

Assistant headgreenkeeper Gustavsvik
nils.wickman@orebrogolf.se
019-766 77 95

Patrik Eriksson

Assistant headgreenkeeper Mosjö

019-766 77 84

Jimmy Bagge

Fastighet Gustavsvik


Cookies
Vi använder nödvändiga cookies för att få våra sajter att fungera och analytiska cookies för trafikmätning och optimering av vårat sidinnehåll.
Till toppen