Ikon för att stänga

Medarbetare

Kontaktuppgifter till Örebro City Golf CC medarbetare.

Medarbetare

Jonny Lindström

Klubbchef/VD
jonny.lindstrom@orebrogolf.se
0708-58 49 76, 019-766 77 82

Jenni Sterner

Verksamhetschef golfverksamhet
jenni.sterner@orebrogolf.se
019-766 77 92

Stefan Hansson

Mekaniker Mosjö
stefan.hansson@orebrogolf.se
019-766 77 83

Thomas Bergström

Head greenkeeper Gustavsvik
thomas.bergstrom@orebrogolf.se
019-766 77 85

Inga-Lill Zakariasen

Ekonomiansvarig
inga-lill.zakariasen@orebrogolf.se
019-766 77 91

Therese Donnerhed

Kansli/Reception
therese.donnerhed@orebrogolf.se
019-766 77 81

Alva Klasson

Kansli/Reception/Kommunikation
alva.klasson@orebrogolf.se
019-766 77 93

Maria Lundström

Administratör/Ekonomiassistent
maria.lundstrom@orebrogolf.se
019-766 77 88

Michaell Lundström

PGA Tränare, företagsförsäljning, sponsring
micke.lundstrom@orebrogolf.se
070-657 92 29

Martin Sterner

PGA Tränare
martin.sterner@orebrogolf.se
070-542 86 72

Viktor Williamson

Qualified Trainee
viktor.williamson@orebrogolf.se
076-823 00 18

Anders Persson

Fastighetsansvarig
anders.persson@orebrogolf.se
019-766 77 96

Mattias Mattson Djos

Mekaniker Gustavsvik
mattias.mattson-djos@orebrogolf.se
019-766 77 94

Anette Sundell

Fastighet Mosjö


Nils Wickman

Headgreenkeeper Mosjö
nils.wickman@orebrogolf.se
019-766 77 95

Patrik Eriksson

Assistant headgreenkeeper Mosjö

019-766 77 84

Jimmy Bagge

Fastighet Gustavsvik


Cookies
Vi använder nödvändiga cookies för att få våra sajter att fungera och analytiska cookies för trafikmätning och optimering av vårat sidinnehåll.
Till toppen